ČISTENIE A MAĽBA FASÁD

Neestetické čierne škvrny, riasy alebo mach patria k najčastejším problémom stavieb. Vyskytujú sa na strechách, alebo fasádach budov a ich odstránenie nie je jednoduché. Za ich vznikom môže byť okrem klimatických podmienok a pôsobenia vonkajších atmosférických vplyvov aj použitie nesprávnych materiálov. Existujú spôsoby ako napadnuté povrchy ošetriť a vrátiť im pôvodný vzhľad. Vďaka pokroku vo vývoji stavebnej chémie dokážeme riasy z fasád účinne odstrániť.


4100 m2 očistených a namaľovaných fasád

Napriek technologickému pokroku a neustálemu vývoju v stavebníctve, stále zostávajú oblasti, kde je človek nenahraditeľný. V situáciách, keď nie je možné využiť techniku, prichádzajú na rad šikovní chlapi na lanách.

Vidíme ich čoraz častejšie. Nemajú strach z výšok a hojdajúc sa v povetrí na úrovni dvanásteho poschodia zručne a s ľahkosťou zvládajú to, čo mnohí z nás nedokážu ani stojac na rebríku. S narastajúcim počtom výškových budov vzrastá aj dopyt po prácach vo výškach. Tie v rámci svojich komplexných stavebných činností realizuje aj naša spoločnosť MV BUILDING, s.r.o.

Stavebné výškové práce

Nie pri všetkých stavebných činnostiach je možné postaviť lešenie alebo použiť techniku. V takých prípadoch je potrebné obrátiť sa na odborníkov, ktorí dokážu stavebné či iné špeciálne zadania realizovať s využitím horolezeckej techniky. Požiadavky klientov sú rôzne. V rámci výškových prác dokážeme zabezpečiť natieranie a čistenie fasád, tmelenie panelových spojov, údržbu a opravu budov, odstraňovanie rias a plesní a mnoho ďalších prác, akými sú napríklad sanácia a rekonštrukcia betónových konštrukcií, či zatepľovanie budov.


Čo realizujeme: