OBNOVA BYTOVÝCH DOMOV

Komplexná obnova prináša trvalé a zásadné zlepšenie technických a úžitkových vlastností. Pôvodne nevzhľadné budovy sa premyslenou rekonštrukciou premieňajú na krásne objekty. Obnovené budovy tým menia aj vzhľad lokalít, v ktorých stoja.


70 obnovených bytových domov

Sme špecialisti

Od svojho vzniku sa špecializujeme na komplexné obnovy bytových domov. Naši pracovníci sú špecialisti ako na prípravné práce, tak na samotný výkon práce. Sú školení teoreticky ale aj prakticky, aby zvládli aplikáciu rôznych materiálov a zatepľovacích systémov. Pre svojich klientov vieme zabezpečiť kompletné služby, tak povediac, na kľúč. Od projektu a vybavenia stavebného povolenia, cez realizáciu až po kolaudáciu stavby. Realizácia spočíva v zateplení obvodových múrov, sanácii lodžií a balkónov, výmene okien a dverí až po rekonštrukcie striech. Bez problémov vybavíme všetky doklady, ktoré sú potrebné. Vieme zabezpečiť aj obnovu spoločných priestorov, výmenu rozvodov teplej a studenej vody, ale aj elektroinštalácie.


Výrazná úspora

Komplexnou obnovou získate výraznú úsporu nákladov za vykurovanie a údržbu. V niektorých prípadoch sa podarí znížiť náklady až na polovicu. Financovanie je možné komerčným úverom, alebo aj požiadaním o úver z Štátneho fondu rozvoja bývania (ŠFRB), kde sa dá dosiahnuť až nulový úrok.


Posúdime, naprojektujeme, zhotovíme

V záujme všetkých obyvateľov domu dbáme na to, aby rekonštrukcia bola ekonomická, ekologická a efektívna. Preto je dôležité hneď na začiatku premyslieť pár dôležitých vecí. Stavbu je potrebné najprv posúdiť, a to technicky aj ekonomicky. To znamená, že je nutné vedieť, v akom stave je statika stavby, zábradlia lodžií, strecha, inštalácie, výťahy a podobne. Podľa toho budeme vedieť, čo všetko je nutné opraviť. Dôležitý je tiež energetický audit a kvalitne spracovaný projekt. Všetky tieto služby vieme bez problémov zabezpečiť. 

Kvalita na prvom mieste

V neposlednom rade kladieme dôraz aj na používanie kvalitných materiálov a modernej technológie. Netreba zabúdať, že kvalita niečo stojí. To však neznamená, že je potrebné si vybrať tú najvyššiu cenovú ponuku. Už dávno neplatí, že to, čo je najdrahšie, je najlepšie. Pozor si treba dať aj na najlacnejšie ponuky, pretože za málo peňazí sa nedá zabezpečiť kvalitný materiál ani šikovní pracovníci. Naša kvalitná práca má svoju cenu, tá je väčšinou dobrá a je niekde v strede ponúkaného spektra služieb. 


Ponúkame:

  • Zateplenie fasády
  • Čistenie a maľbu fasády
  • Sanáciu balkónov a lodžií
  • Zateplenie a hydroizoláciu striech
  • Zateplenie stropov suterénu
  • Modernizáciu výťahov, vnútorných priestorov, vstupov a pivníc
  • Výmenu okien a dverí v spoločných priestoroch
  • Výmenu vnútorných rozvodov (voda, kanál, elektrina)
  • Zhotovenie odkvapového chodníka


Čo realizujeme: