Základné info

← Naspäť

  • Vyštudoval Stavebnú fakultu na Technickej univerzite v Košiciach.
  • Absolvoval Žilinskú univerzitu v Žiline - Ústav súdneho inžinierstva.
  • Je držiteľom osvedčenia stavbyvedúceho.
  • Má dlhoročné skúsenosti v stavebníctve.

Stavebná spoločnosť, ktorá má srdce

Kvalita, odbornosť a skúsenosti sú pre našu spoločnosť, MV BUILDING, s.r.o., základom

Plánujete si postaviť nový dom?

Chcete zrekonštruovať svoje bývanie alebo ho potrebujete zatepliť

Zverte svoj domov do rúk nám, spoločnosti MV BUILDING, s.r.o. 

Ponúkame komplexné stavebné služby - od vypracovania projektu až po realizáciu stavieb. Ušetrite svoj čas a nervy. Nechajte to na nás.

Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorú sme založili s cieľom ponúkať realizáciu stavieb každého druhu. Našou hlavnou špecializáciou sú komplexné obnovy bytových domov.


Profesionálny prístup a dlhoro
čné skúsenosti


V
ďaka odborným skúsenostiam a pracovnému nasadeniu dokážeme zrealizovať akékoľvek stavebné práce, a to od základov cez interiér až po strechu. Majiteľom a konateľom našej spoločnosti je Ing. Michal Vejačka, ktorý MV BUILDING, s.r.o  postavil na svojej dlhoročnej stavebnej praxi. Študoval na Stavebnej fakulte Technickej univerzity v Košiciach, kde si uvedomil, že sa stavebníctvu chce naplno venovať. Skúsenosti, ktoré rokmi nadobudol, dnes uplatňuje pri svojej práci.

Sme firma, ktorá má srdce. Individuálne pristupujeme ku každej jednej z požiadaviek našich klientov a snažíme sa s nimi vybudovať vzájomnú dôveru, pretože spokojnosť zákazníka je pre nás najväčšou odmenou.

Tým, že majiteľ spoločnosti je rodený Košičan bol jeden z dôvodov, prečo z tohto mesta neodišiel, ale rozhodol sa tu zostať a  pomáhať svojimi vedomosťami a skúsenosťami východniarom.

Klientom poskytujeme vysokokvalitné služby a zakladáme si na dobrých vzťahoch so zákazníkmi. Kvalita, odbornosť a skúsenosti sú pre našu spoločnosť, MV BUILDING, s.r.o., základom.

Zabezpečíme všetko, čo potrebujete

Naším cieľom je takisto komplexnosť dodávky stavebného diela, ktoré spočíva nielen v jeho realizácii, ale aj v projektovej činnosti a inžinieringu. Spadá  po nás však viacero aktivít - realizácia stavieb na kľúč, rekonštrukčné práce a v neposlednom rade inštalácia zatepľovacích a fasádnych systémov. Pripravujeme projekty na stavebné povolenie a stavbu následne realizujeme. Všetky práce sú pod odborným dohľadom stavbyvedúceho. Ponúkame aj poradenskú a konzultačnú pomoc. Vo svojom portfóliu máme aj obchodnú činnosť, kde vám zabezpečíme komplexnú dodávku stavebných materiálov či technológií, a sprostredkujeme kúpu i predaj pozemkov a nehnuteľností.