PARTNERI

V spolupráci s našimi overenými a dlhodobými dodávateľmi Vám vieme zabezpečiť dodávku kvalitných stavebných materiálov, prác a služieb.

Zoznam partnerov:

BASF

BASF

Stavebná chémia a stavebné materiály. BASF zahŕňa trvalo udržateľné riešenia pre podhľadové systémy, hydroizolácie, hydroizolačné systémy, prísady do betónu, opravu a ochranu betónu, podzemné stavby.

PCI

PCI

PCI Augsburg GmbH ako dcérska spoločnosť celosvetovo najväčšieho chemického koncernu BASF SE, poskytuje inteligentné systémové riešenia a vysokokvalitné produkty pre stavebníctvo.

DEK STAVEBNINY

DEK STAVEBNINY

Kvalitné stavebné materiály pre strechy, fasády, izolácie a hrubú stavbu. Bezmála 300 kvalitných výrobcov.

STAVOMAT

STAVOMAT

Prvé fasádne štúdio sa špecializuje na návrh, predaj a realizáciu fasádnych systémov, zatepľovanie fasád. Ďalej ponúka terasy TWINSON, dizajnérske interiérové farby a omietky ARTHE line, taktiež farby, laky a lazúry nemeckého výrobcu RELIUS.

IZO 4

IZO 4

Výroba polystyrénu a výrobkov z polystyrénu. Cieľom firmy je stať sa popredným výrobcom na Slovensku s inovatívnym prístupom v oblasti používania expandovaného polystyrénu v stavebníctve s dôrazom na kvalitu.

EJOT

EJOT

Divízia EJOT Building Fasteners dodáva pre vybrané segmenty stavebníctva výrobky pre profesionálne použitie na opláštenie budov. EJOT zastupuje široký výrobný program a know-how pre riešenie upevnenia na stavbách.

MONT-ALU

MONT-ALU

Výroba, dodávka a montáž hliníkových systémov - zasklenia, zábradlia, bazénové prekrytia, zimné záhrady, pergoly, ploty, prístrešky a rolety.

RAKY stav

RAKY stav

Výroba a predaj plastových okien, dverí, garážových brán a tieniacej techniky. V súčasnej dobe vyrába plastové okná a dvere z profilového systému SALAMANDER, REHAU GENEO, REHAU SYNEGO a REHAU EURO 70, dodávané z Nemecka.

STAVAB

STAVAB

Prenájom a montáž lešení. Stavab používa vlastné rúrkové aj sytémové/rámové lešenia. Montuje lešenia fasádne, rámové, priestorové, závesné a iné podľa požiadaviek.

HILTI

HILTI

Hilti ponúka komplexné služby pre vašu stavbu - od softvéru pre návrh, produkty a náradie pre prácu na stavbe až po školenia, opravy, testy a poradenstvo. 

 MPM Tech sro

MPM Tech sro

Stavebná činnosť - stavebné, murárske a zemné práce - stavby na kľúč. Zváracie, brúsiace a montážne práce. Výroba a montáž oceľových konštrukcií - schodiská, brány, zábradlia, oceľové mosty.

GeKaeM

GeKaeM

Spoločnosť GeKaeM má za sebou úspešné projekty v oblasti elektroinštalácií: silnoprúdových inštalácií, kamerových a zabezpečovacích systémov, bleskozvodov, NN prípojok, priemyselných elektroinštalácií, či technickej prípravy.