REALIZÁCIA STAVIEB

Realizujeme stavebné práce akéhokoľvek druhu od základov až po strechy, vrátane interiérov. Špecializujeme sa na komplexné obnovy bytových domov.

Čo realizujeme:

Vizitkou našej mladej dynamickej stavebnej spoločnosti sú hlavne komplexne obnovené bytové domy. Okrem realizácie stavieb poskytujeme aj inžinierske, projekčné a obchodné služby, ktorých kvalitu garantuje odbornosť.

Ťažíme z odborných znalostí a dlhoročnej praxe majiteľa a konateľa stavebnej spoločnosti. Po skúsenostiach v iných stavebných spoločnostiach pôsobíme pod novou značkou MV BUILDING, s.r.o.. Venovali sme sa veľkým aj menším zákazkám. Veríme, že sme sa dostali do povedomia Košičanov aj vďaka množstvu spoločenských, športových aj kultúrnych akcií, ktoré sme podporili. Naša stavebná spoločnosť je pripravená naďalej pôsobiť v Košiciach a zveľaďovať budovy profesionálne vykonanou prácou.


Komplexná obnova

Našou hlavnou špecializáciou sú komplexné obnovy bytových domov. Vďaka našej práci, získavajú budovy estetický vzhľad. Hlavnou výsadou zatepľovania je však ochranná funkcia izolačného materiálu. Naším primárnym zameraním je zatepľovanie aj preto, lebo zabraňuje úniku tepla a tým šetrí náklady na bývanie, čo ocení každý. Izolačným systémom ochránený bytový dom má navyše dlhšiu životnosť.

Vynovená fasáda

Obnova fasád spadá tiež do nášho širokého portfólia prác. Vonkajší fyzický stav budov je potrebné udržiavať, keďže naň vplýva počasie a čas. Negatívnym faktorom sú aj mikroorganizmy, ako riasy a plesne. Tie sa na fasádach tvoria v dôsledku vody, vlhkosti aj blízkosti zelene. Pri renovácii fasády tak okrem nových omietok a náterov ošetríme vonkajšiu stenu mechanickým a chemickým odstránením nečistôt a rias. Zabezpečujeme aj nové okná, sanáciu balkónov a lodžií či, vonkajšie hliníkové sušiaky na bielizeň. Vynovená fasáda domu si zaslúži aj nové kvalitné a trvácne príslušenstvo v podobe takých zábradlí či sušiakov.

Naša stavebná spoločnosť sa nebráni spolupráci aj mimo metropoly východu. Príkladom je renovácia strechy bytového domu v Michalovciach. Dokazuje to individuálny prístup našej stavebnej spoločnosti a otvorenosť k spolupráci pri rôznych stavebných prácach vo východoslovenskom kraji. 


Čo realizujeme: