RODINNÉ DOMY A REKONŠTRUKCIE

Máte v pláne nové bývanie? Nemáte odborné znalosti a už vôbec nie čas, aby ste sa do výstavby domu pustili? Nechajte to na našu stavebnú spoločnosť a my zabezpečíme  všetko za Vás a postavíme Vám bývanie podľa vašich predstáv. Ponúkame Vám kompletnú realizáciu rodinných, bytových a polyfunkčných objektov, ako aj obnovu interiérov a exteriérov. V prípade realizácie akejkoľvek stavby na kľúč Vám dávame možnosť prevziať všetky starosti s tým súvisiace na nás.


20 rodinných domov a rekonštrukcií

Dajte si postaviť dom na kľúč. Povedzte si Vašu predstavu o bývaní a my Vám ju zrealizujeme.

Pri plánovaní bývania ste sa určite s pojmom stavba na kľúč už stretli. Čo to znamená? V prvom rade odbremenenie samého seba od samotnej výstavby, vďaka čomu ušetríte svoj čas. O všetko sa postarajú naši odborníci, a preto nemusíte mať žiadne stavbárske znalosti. Jedinou podmienkou, ktorú potrebujeme k realizácii samotnej stavby, je Vaša vízia o novom bývaní. Kým staviate dom svojpomocne, čo Vám môže trvať naozaj dlhý čas a musíte mať potrebné odborné znalosti, pri kúpe domu na kľúč môžete vo svojom novom domove bývať už o niekoľko týždňov. A navyše, pri podpise zmluvy viete aj presný dátum, kedy dostane do rúk kľúče od Vášho vysnívaného bývania. Výhodou je však nielen minimalizovanie stresu, či ušetrenie času, ale aj záruka a v neposlednom rade kvalita realizácie danej stavby.

Prečo práve dom na kľúč?

  • Šetríte čas, minimalizujete stres
  • Kompletné riešenie bývania za kratšiu dobu
  • Profesionálna a kvalitná práca
  • Záruka na Váš domov

Stačí si prevziať kľúče

Vy si poviete svoju predstavu o novom domove a my Vám ju, jednoducho, zrealizujeme. Niektoré domy na kľúč môžu obsahovať aj konkrétnu parcelu (stavebný pozemok). Ak pozemok máte, vieme Vám  zabezpečiť administratívu okolo vydania platného stavebného povolenia až po inžinierske siete a ich napojenie. Dom na kľúč zahŕňa poradenstvo pri výbere pozemku, vypracovanie projektu, zabezpečenie  stavebného povolenia, kompletnú výstavbu až po vybudovanie interiérov a následné  skolaudovanie samotnej nehnuteľnosti. Vy tak nemusíte pohnúť ani prstom. Jediná úloha, ktorá Vás čaká je prísť si prevziať kľúče. Ak chcete svoje sny premeniť na reálne bývanie, je dobré ak to prenecháte na nás. Dom si predsa nekupujete každý deň. Pri stavbe domu na kľúč na všetko dohliada stavebný dozor, ktorý kontroluje všetky použité materiály, pracovné postupy, a taktiež stavebné normy. Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, máte záruku, že sa Váš vysnívaný dom premení na skutočnosť. 


Čo realizujeme: