VNÚTORNÉ PRIESTORY, VSTUPY, PIVNICE 

Ak si váš bytový dom zaslúži vylepšenia zvonku, nemalo by sa zanedbať ani vnútro. Je mnoho bytových domov, ktorých spoločné priestory sú zanedbané a možno ešte v pôvodnom stave. Naša spoločnosť sa vie postarať aj o Vaše spoločné priestory bytového domu. Ponúkame komplexnú obnovu priestorov, aby ste sa cítili príjemne už pri vstupe do Vašej bytovky. 

Nový spoločný koberec

Začnime pekne od podlahy. Naša spoločnosť vám ponúka výmenu podlahových vrstiev v spoločných priestoroch, teda vo vstupnej miestnosti bytového domu, ale rovnako aj na chodbách, či na schodisku. Staré linoleum, či dlažbu Vám vymeníme za nové. Určite sa táto obnova zíde každému spoločnému priestoru, v ktorom sa denne pohybuje každý obyvateľ bytového domu, nehovoriac o sťahovaní a prenášaní nábytku po podlahe spoločných priestorov.

V spoločných priestoroch je toho viac...

Máte novú podlahu, steny namaľované, ale v spoločnom priestore straší visiaci elektrický kábel. Necháte to tak? Nemusíte! Naša spoločnosť sa zaoberá v rámci rekonštrukcie spoločných priestorov aj výmenou elektroinštalácie. Pri elektroinštalácii dochádza aj k výmene ističov. Stretli sme sa aj s tým, že si ich obyvatelia sami vymenili, aby mali vyššiu ampérovú hodnotu, než môžu mať na základe zmluvy s dodávateľom elektrickej energie. My tieto ističe musíme vymeniť, keďže sú načierno. V takom prípade je potrebné podať žiadosť na zvýšenie maximálnej rezervovanej kapacity u dodávateľa elektrickej energie.

Vnútorná fasáda

Máte zvonku vymaľovanú fasádu, tak prečo by ste vnútorným stenám nedali nový náter, ktorý ich trochu oživí? Pritom, čo sa týka vnútorných spoločných priestorov, vôbec nie je potrebná prílišná farebnosť. Klasická biela stena dodá vstupu bytového domu čistotu a sviežosť.

Aj v pivnici sa nájde niečo

Medzi spoločné priestory bytového domu patrí aj pivničný priestor. Myslíte si, že v ňom niet čo upravovať, veď predsa len, je to „iba“ obyčajná pivnica. Mýlite sa. V pivničných priestoroch vykonávame zatepľovanie stropu pivníc, ktoré naozaj odporúčame. Ide o priestory, ktoré skoro vôbec nie sú izolované, a preto cez ne vzniká tepelný únik, ktorý sa ukáže napríklad na chodbách v spoločných priestoroch, či na studených podlahách v bytoch nad pivnicami. To v prípade prízemných bytov, naozaj nik nechce.Čo realizujeme: